O NAS

baner_620x100px_o-nas

Istniejemy na polskim rynku od 2007 roku, zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Jesteśmy gronem wykwalifikowanych, kompetentnych instruktorów, których podstawowym zadaniem jest właściwe przekazanie wiedzy z zakresu prowadzonych szkoleń.

Posiadamy uprawnienia instruktorskie BLS – AED oraz ITLS, każdy z nas ma za sobą lata doświadczeń w zespołach ratownictwa medycznego.

Kim są instruktorzy BLS – AED ?

BLS – AED (Basic Life Support) – Podstawowe zabiegi ratujące życie oraz Automatyczna Defibrylacja.

To osoby, które zdobyły uprawnienia instruktorskie na kursach certyfikowanych przez Polską i Europejską Radę Resuscytacji. Po przejściu zwykłego szkolenia BLS – AED zostały nominowane na przyszłych instruktorów, następnie ukończyły kurs instruktorski i potwierdziły swoje perfekcyjne umiejętności dwoma kursami stażowymi. Instruktorzy ci cechują się bardzo dobrą znajomością technik nauczania, bardzo dobrą znajomością tematu resuscytacji oraz automatycznej defibrylacji, nienaganną postawą i kulturą osobistą.

Kim są instruktorzy ITLS ?

ITLS (International Trauma Life Support) – Postępowanie z pacjentem urazowym w opiece przedszpitalnej.

To osoby, które zdobyły uprawnienia dzięki nominacji instruktorskiej następnie po ukończeniu kursu instruktorskiego ukończyły dwa lub więcej kursów stażowych. Osoby te zajmują się nauczaniem służb medycznych oraz mundurowych więc ich umiejętności są na bardzo wysokim poziomie. Wszystko czego nauczają jest poparte wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej oraz procedurami zatwierdzonymi przez amerykańskie i europejskie organy do spraw medycyny ratunkowej. Kurs ten jest kursem bardziej zaawansowanym od BLS – AED ponieważ jest przeznaczony dla osób na co dzień związanych z pracą w służbach pomocy doraźnej.

Jesteśmy kadrą, której można zaufać, stale podnosimy swoje kwalifikacje. Wierzymy, że dzięki Państwu nasza Firma będzie się stale rozwijać i dostosowywać do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie zainteresowanie w Państwa Biznesie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Z poważaniem

Adventure Box

Comments are closed.