PIERWSZA POMOC

baner_620x100px_1pomoc

PRZEDSIĘBIORCY
URZĘDY I INSTYTUCJE
PLACÓWKI OŚWIATOWE
OSOBY INDYWIDUALNE

Dla kogo są nasze kursy pierwszej pomocy?

Nasze szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej są przeznaczone dla wszystkich grup zawodowych oraz osób indywidualnych, które chcą nabyć umiejętność praktycznego udzielania pomocy w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia i życia. Każde szkolenie jest szyte na miarę naszego Klienta wynika to m.in. z zagrożeń występujących w miejscu pracy oraz specyfiki danej grupy.

Statystyki mówią, że każdy z nas przynajmniej raz w życiu będzie miał czynienia z sytuacja wymagającą udzielenia pomocy. Niestety nie każdy zdecyduje się tej pomocy udzielić i będzie biernie czekać na wezwany zespół ratownictwa medycznego. Wynika to głównie z niewiedzy, stresu oraz niepewności czy nasze działania nie pogorszą stanu poszkodowanego.

Czy wiesz, że w sytuacji, w której poszkodowany przestał oddychać wystarczy 4 minuty, by doszło do nieodwracalnych zmian w jego mózgu. W takiej sytuacji by zapobiec kalectwu a nawet śmierci, należy natychmiast podjąć działanie. Faktem jest, że wielokrotnie wypadki nas zaskakują, ale prawdą również jest to, że możemy być na nie przygotowani. Pierwsza pomoc przedmedyczna to KONKRETNE i PROSTE schematyczne działania, które pomogą zapobiec przykrym skutkom wypadku lub nagłego zachorowania.

Szkolimy zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Comments are closed.